Přejít na titulní stránku

Důvěřuji Petru Fialovi!

Zateplené budovy areálů obou základních škol v Letohradě jsou bezpochyby hezkým dárkem školám a pedagogům v našem městě. Město Letohrad takto investovalo za pomoci Státního fondu životního prostředí (dotace přesahující 11 mil. Kč) do energetických úspor ve školních budovách. Přejme si, aby téměř dvacetimilionová investice dobře sloužila a vyhnula se rukám vandalů. Dílo je to bezpochyby vydařené a školy září novotou.

Hledali jsme ve volebních programech ostatních stran a důležité věci v nich (díky změně zákona o rozpočtovém určení daní) jsme realizovali. Je nám jedno ze které volební strany kdo je, spolupracujeme s každým kdo má o společná díla aktivní zájem celé funkční období a ne jen před volbami. A když se jedná o dobrý nápad, tak proč jej nezrealizovat.

Díky tomu  také v posledních uplynulých dnech proběhl Den otevřených dveří v rekonstruované MŠ U Dvora. Byl jsem se podívat a opět měl Máme z této investice velkou radost! Radost trochu kazí, že přestože rekonstrukci mělo v programu v roce 2010 MS ODS, peníze na ni do rozpočtu města 2014 navrhlo SPL s NPL. Nejhorší na tom je, že ze strany autorů myšlenky, ani stopa zájmu o věc, natož snaha přiložit ruce k dílu...

Stačilo tak málo snahy aby nyní mohli říct, že nejdůležitější z jejich programu, kde byly KONKRÉTNÍ CELÉ 2 BODY, bylo splněno. Místo toho dostáváme "co proto", že nejsou přenosy či záznamy ze zastupitelstva, jak že to vlastně hospodaříme apod. Taková je holt doba. Rekonstruovanou školku už dětem a pracovníkům nikdo nevezme...


Petr Fiala ...

Vážení spoluobčané,

Je těžké říct jaký bude rok 2016. Každý z nás ho bude mít takový, jaký si ho udělá. Je vážně hodně věcí, týkajících se právě nás, které lze našim činěním ovlivnit. A já bych přál všem, abychom je dokázali ovlivňovat pozitivně. Určitě přijde i celá řada problémů, bylo by dobře, aby to byly problémy, které dokážeme ovlivnit a zvládnout. A mým velkým přáním je, aby se podařilo uklidnit situaci ve světě. Ať chceme či nechceme, ovlivňuje naše myšlení. Buďme na sebe v tom našem regionu dobří, používejme úsměv a uvidíte, že se vám bude vracet. A hned je člověku lépe! Přeji dobrý rok 2016 všem, prožitý ve zdraví!

 

Petr Fiala